LATEST ARTICLES

Në këtë gjendje ka përfunduar Almeda disa ditë para lindjes

Almeda Abazi është modelja shumë e përfolur shqiptare dhe që vendosi që karrierën e saj ta vazhdojë në Turqi. Përveç profesionit të saj, Almeda komentohet...

Në këtë gjendje ka përfunduar Almeda pak ditë para lindjes

Almeda Abazi është modelja shumë e përfolur shqiptare dhe që vendosi që karrierën e saj ta vazhdojë në Turqi. Përveç profesionit të saj, Almeda komentohet...

LAJMI I FUNDIT: Këta janë personat që ndërruan jeetë sot të...

Tre persona kanë humbur je tën sot në aks ident të rë nd tra fiku në fshatin Duhël. Vikt imat janë prej moshës 20...

Vëllai ynë kërkon ndihmë: Kush jeton jashtë nëse gjeni tableta “contramal.retard...

Vëllai ynë kërkon ndihmë: Kush jeton jashtë nëse gjeni tableta “contramal.retard 100mg” spo muj te duroj prej dhimbjeve, me ndihmoni Ardian Maraj nuk mund t’i...

Autobusi godeet një grua në Çair (FOTO/VIDEO)

Në bulevardin “Hristijan Todorovski Karposh”, para pak çastesh ka ndodhur një aksident I rëndë. Sipas pamjeve të siguruara nga gazeta KOHA, në aksident ka...

“Rabija” po shkëlqen, foto e fundit e saj ka marrë mijëra...

Gresa Pallaska është një ndër aktoret më të njohura shqiptare, e që arriti që profesionin e saj ta zhvillojë edhe jashtë kufijve kombëtarë. Në publikun...

52 vjeçari Baton Haxhiu kapet “mat” me 4 femra në Panama

Baton Haxhiu, Blendi Fevizu dhe biznesmeni i njohur shqiptar Saimir Mane janë duke i kaluar pushimet në shtetin e largët Panama. Dyshja e njohur e...

Serbëve iu hynë frika: Prishtina po përgatit aksione për veriun, duhet...

Politikani serb, Milovan Dreçun, thotë se prania e forcave speciale të Policisë së Kosovës në Zubin Potok, është pjesë e përpjekjeve të Prishtinës për...

Merkel: I dua të gjithë shqipëtarët, sepse janë shumë të sjellshëm....

Zonja e parë e Gjermanisë flet për shqipëtarët, ku thotë që i dua të gjithë shqipëtarët, sepse janë të sjellshëm. E vërtetojnë këta që...

Puthje mes Ermalit dhe Elvanës tek “Dy gisht mjaltë”? Ky është...

Amarda Toska ka folur lidhur me filmin ku luan Ermal Mamaqi dhe Elvana Gjata. Filmi “Dy gisht mjaltë” ku protagonistë kryesorë janë Ermal Mamaqi dhe...