Reperët e grupit të famshëm TBA kanë zbritur në skenë me një befasi të re, duke çmendur fansat e tyre me publikimin e projektit të ri në orët e vona të natës së mbrëmshme.

Unikkatili dhe Kleptoni, sjellin për fansat këngën e tyre të re “Ça jon”.

Foto: Unikkatili/Instagram

Kënga është prodhuar personalisht nga vetë këta dy reperë, sëbashku me tekstin e këngës.

Publikimi i këngës së re në rrjetet sociale u bë nga ana e Unikkatilit, gjegjësisht publikimi u bë në Instagram.

Ai thotë se viti 2018 do të jetë viti i rikthimit të tyre në skenë.

Konga e re link ne bio @unikkatilofficial

A post shared by UNIKKATIL (@unikkatilofficial) on

Ndërkohë, në anën tjetër edhe Klepto nuk është se ka qenë edhe shumë aktiv në aspektin e prurjeve të reja.

Mesa duket, dyshja kanë vendosur që të bëhen bashkë kësaj here për të shënuar një rikthim të fuqishëm në bashkëpunimet mes anëtarëve të labelit TBA.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here