A e keni parë presidentin Thaçi duke vallëzuar, asnjë nga ne nuk e kemi parë pasi nuk e kemi pasur mundësin të jemi aty ku Presidenti shkon , por tani mund ta shihni këtu në Botapress.info

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka hyr në valle me antarët e PDK-së dhe si dukët në video Thaçi nuk ka lidhje me vallëzim , transmeton Botapress.info

Për më teper shiko videon më posht dhe shiko Presidentin e Kosovës Hashim Thaçi në valle

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here