Përkrah angazhimeve si kryetare e komunës, Milikije Halimi nuk len pasdore as gazmendet dhe traditat familjare. Ajo ka postuar në Facebook një fotografi me veshje tradicionale nusërie, duke vallëzuar në një dasëm, transmeton Gazeta Lajm.

“Kësaj radhe pak më ndryshe me veshje tradicionale”, ka shkruar Halimi

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here