Ermal Mamaqi ka reaguar pas videos së postuar nga blogerja e njohur Alyne, e dashura e Nas. Nas është djali që nisi të bënte video në Shqipëri dhe promovoi kulturën shqiptare nëpër botë.

Gjatë emisionit të Ermalit, ku ishin të ftuar sëbashku Alyne dhe Nas, ndodhi diçka e cila Alynes nuk i pëlqeu, e madje bëri dhe një video duke akuzuar komedianin shqiptar se bëri gjeste të pahijshme. Kjo gjë solli dhe acarimin e saj e cila filloi të qante.

E ndërsa Ermali i është përgjigjur në të njëjtën mënyrë, pra me anë të një videoje, ku jep versionin e tij të ngjarjes./Shqipëriaime

This is Funny – Ermal Mamaqi response to Nases' Girlfriend

The bright side of the Moon…The true story.Recently I had a guest in my Talk Show. We asked some funny question and she made a video that attacked me and my sens of humor… This was my response. ————————————————————————Check my instagram page for more funnhttps://www.instagram.com/ermalmamaqiofficial/

Gepostet von Ermal Mamaqi am Samstag, 24. November 2018

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here