Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayışman kanë nisur t’i mbledhin gjësendet për foshnjen ende të pa lindur.

Almeda Abazi po e pret fëmijën e aktorit turk të cilin e njohim të gjithë si ‘Çënari’ nga njëra prej telenovelave turke.

Gjatë ditës së sotme Almeda e ka treguar për të parën herë barkun e rrumbullakosur ndërsa më pas e ka publikuar një foto me të cilën tregon se ka nisur përgatitjet për t’u bërë nënë.

Në imazhin e lartpërmendur e ka ndarë me ndjekësit karrocën e bebit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here