Shkumbin Kryeziu pas rikthimit në muzikë, është bërë një goxha lajm, shkruan “InfoKosova”.

Ai dhe bashkëshortja e tij e re Mimoza Mustafa, kanë vendos që vitet tjera të jetës mos t’i kalojnë larg jush.

Ani pse pauzuan një kohë të gjatë, çifti tanimë janë rikthyer me shumë këngë e bashkëpunime, të cilat po iu pëlqejnë fansave dhe miqëve të tyre.

Por, dikur Shkumbini ishte i martuar me tjetër kë.

Derisa në jetën e tij hyri Mimoza, ai ishte i martuar me politikanen Vlora Dumoshi dhe me të kanë dy djem.

Nuk dihen shkaqet që çuan drejt divorcit dhe ndarjes së çiftit, por tanimë ata nuk i lidh asgjë përveç djemëve.

Përderisa Vlora ka “stagnuar” dhe nuk ka kërkuar më të gjej fatin e jetës, në anën tjetër është Shkumbini ai i cili ka krijuar tjetër familje me Mimozën të cilën e do aq shumë./InfoKosova/

 

Këngëtarja e njohur serbe është në lidhje me një djalë 26 vjeçar.


Ceca Razantovic ka gjetur dashuri të re. Diva e muzikës folk është dashuruar në modelin Aleksader Jovovic nga Beogradi.

 

Këngëtarja ka filluar lidhjen romantike me Jojovic para një viti, ndërsa janë takuar kur ai ka qenë aktori në vidoeklipin e këngës së saj ‘Dobro sam prosla’.
Megjithëse e kanë mbajtur lidhjen të fshehtë, para disa javëve është zbuluar se ata kanë shkuar bashkë në pushime në Moskë e Dubai.
Kujtojmë që i dashuri i i Cecës është 19 vjet më i ri se këngëtarja serbe.
Svetlana Razantrovic ka qenë e martuar me paramili*tarin serb, Željka Ražna

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here