E martuar prej ca muajsh me të partnerin e saj, me të cilin është në lidhje dashurie prej kohësh.

Bashkëshorti i saj është sportisti çek i hokeit Jakub Kindl, e Afërdita Dreshaj ka që nga qershori i vitit që e lamë pas e martuar me të.
 
Dhe një pyetje që të gjithaaaaaa nuseve u bëhet është kjo: “Po kur do bëheni me fëmijë moj?”

E as Dreshaj nuk i ka shpëtuar kësaj pyetje që ia kanë bërë nja 20 herë.

“Kur do të bëheni me bebe? Ju jeni të bukur dhe dukeni të lezetshëm bashkë?”, është pyetja që Dreshaj ka marrë nga një ndjekëse.

“Kam marrë më shumë se 20 pyetje për këtë çështje. Ne definitivisht duam fëmijë, mirëpo po e shijojmë vetëm njëri tjetrin tani për tani”, ka thënë Afërdita në përgjigjen e saj. /Prive.al


Këngëtarja e njohur serbe është në lidhje me një djalë 26 vjeçar.


Ceca Razantovic ka gjetur dashuri të re. Diva e muzikës folk është dashuruar në modelin Aleksader Jovovic nga Beogradi.

 

Këngëtarja ka filluar lidhjen romantike me Jojovic para një viti, ndërsa janë takuar kur ai ka qenë aktori në vidoeklipin e këngës së saj ‘Dobro sam prosla’.
Megjithëse e kanë mbajtur lidhjen të fshehtë, para disa javëve është zbuluar se ata kanë shkuar bashkë në pushime në Moskë e Dubai.
Kujtojmë që i dashuri i i Cecës është 19 vjet më i ri se këngëtarja serbe.
Svetlana Razantrovic ka qenë e martuar me paramili*tarin serb, Željka Ražna

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here