Një piceri ka krijuar një picë gjigante që është 32 inç. Nëse arrini ta hani atë, do të shpërbleheni me 500 euro, që është rreth 600 dollarë, sipas faqes britanike Mirror .

Pinheads Pizza, një pizzeri irlandeze me bazë në Dublin, është vendi ku kjo sfidë ka lindur. Restoranti ofron 500 euro (rreth 600 dollarë) për këdo që mund të kompletojë sfidën e pikës së tyre – deri tani, askush nuk ka qenë në gjendje ta marrë çmimin në shtëpi, transmeton lajmi.net.

100 vetë janë përpjekur
Pronari Anthony Kelly është i bindur dhe pretendon se është e pamundur të hahet gjithë kjo picë gjigande, e përbërë nga domate, djathë dhe sallam. Si e di ai?

Mbi 100 vetë janë përpjekur dhe kanë dështuar.

 

Këngëtarja e njohur serbe është në lidhje me një djalë 26 vjeçar.


Ceca Razantovic ka gjetur dashuri të re. Diva e muzikës folk është dashuruar në modelin Aleksader Jovovic nga Beogradi.

 

Këngëtarja ka filluar lidhjen romantike me Jojovic para një viti, ndërsa janë takuar kur ai ka qenë aktori në vidoeklipin e këngës së saj ‘Dobro sam prosla’.
Megjithëse e kanë mbajtur lidhjen të fshehtë, para disa javëve është zbuluar se ata kanë shkuar bashkë në pushime në Moskë e Dubai.
Kujtojmë që i dashuri i i Cecës është 19 vjet më i ri se këngëtarja serbe.
Svetlana Razantrovic ka qenë e martuar me paramili*tarin serb, Željka Ražna

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here