Lola Haradinaj është aktive në rrjete sociale

Gruaja e deputetit Daut Haradinaj, ndan postime të shumta me ndjekësit e saj.Së fundi, në llogarinë ‘Instagram‘, Lola ka publikuar një foto të nënës bashkë me babain, moderatorin Mustafë Muçaj

Siç duket, Lola ka mall për nënën dhe e ndjen mungesën e saj.

Shikojeni foton

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here