Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev po kalon momente të bukura në karrierën e tij politike. Por kaq e bukur duket se është edhe familja e tij.

Ish-kreu i komunës së Strumicës ka një familje të bukur, me dy vajzadhe një djalë, por personi më i famshëm i familjes pas tij është pikërisht vajza e madhe.

Aleksandra Zaeva është shumë aktive në rrjetet sociale ku ka mijëra miq dhe ndjekës, ndërsa kohët e fundit ka tërhequr vëmëndjen edhe me fotot që ka postuar në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo është fejuar me një biznesmen, ndaj dhe fotot në shtete të ndryshme janë bërë normale tashmë për të.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here