Baton Haxhiu, Blendi Fevizu dhe biznesmeni i njohur shqiptar Saimir Mane janë duke i kaluar pushimet në shtetin e largët Panama.

Dyshja e njohur e mediave shqiptare kanë ikur nga angazhimet e përditishme për tu relaksuar në Panama, shkruan AlbanienShow

Është drejtuesi i emisionit “Opinon” Blendi Fevziu, ai i cili ka publikuar një foto në instastory, ku shihet kolegu i tij Baton Haxhiu duke u argetuar me 4 vajza në Panama.

Madje 52 vjeçari Batoni, në këtë foto shihet duke vallëzuar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here