Afërdita Dreshaj vazhdon të mbetët një ndër femrat më atraktive shqiptare.

Ajo tashmë është martuar dhe po e shijon jetën në maksimum me burrin e saj milion nga Çekia, Jakub Kindl, shkruan ORAinfo.

Modelja vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Se fundmi Afërdita ka publikuar një foto me motren e saj Jehonën. Të grimsoura shumë, ato shfaqet super joshëse.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here