fbpx
Home Beauty

Beauty

Check out the latest beauty news, tips, trends and ideas from around the world only on Newspaper Fashion!

Bën shaka duke nxjerr të dashurën në shitje përmes internetit, por çfarë ndodhi pastaj..(Foto)

Dale Leeks nga Britania e Madhe, deshi të mahitej me të dashurën Kelly Greaves, duke e vënë në shitje përmes internetit, si hakmarrje që ajo provoi ta kalëronte nëpër një qendër tregtare. Ai krijoi edhe një listë, ku përshkruante se ‘nuk punon si duhet, por është e mirë për pjesë’, teksa nuk hezitoi të thoshte se lëshon zhurmë konstante, transmeton...

E rëndë/ Aksidentohen autobusët me maturantë kosovarë në dalje të Tiranës

Një aksident zinxhiror mes autobusëve që transportonin maturantët e Gjilanit ka ndodhur në Shqipëri. Sipas dëshmisë së maturantëve, në këtë aksident ka edhe të lënduar. Një nxënës ka treguar për Kallxo.com se autobusët janë aksidentuar si pasojë e kyçjes së pasigurt në rrugë të një veture me tabela vendore (të Shqipërisë). Një maturant tjetër ka treguar se në këtë aksident, që ka...

DETAJE TË REJA: INCIDENTI ISHTE I PLANIFIKUAR JA KUSH E THOTË!

Ylli britanik i MMA, John Maguire, mendon se incidenti në Las Vegas ishte i planifikuar për marketing sa më të madh. Mbrëmja e UFC 229 në Las Vegas ka qenë jashtëzakonisht e çmendur dhe ka marrë vëmendje të madhe mediatike. This video shows clearly that Connor threw the first punch!!! #ufc229 https://t.co/OKT3esPtIo— BARCELONISTA (@Barcelonista95A) October 7, 2018 Dueli i shumëpritur ndërmjet Conor...

Mbështetës i zjarrtë i McGregor, por si ndryshoi Drake kur pa Khabibin jashtë

Drake është fansi më i madh nga VIP-at i McGregorit dhe e ndjek thuajse në çdo ndeshje, gjithashtu edhe në ndeshjen kundër Khabib ka qënë i pranishëm për të mbështetur mikun e tij. Madje raportohet se Drake vendosi edhe një bast të lartë që miku i tij, McGregor fityon ndeshjen, por nuk rezultoi ashtu siç pritej pasi Khabib e...

Pak ditë pasi Arbnora u kthye në shtëpi, reagojnë familja e saj, ja ҫfarë thonë tani

Arbnora Dobraj ishte vajza e cila u raportua si e zhdukur dhe e cila u tha se u gjend në Maqedoni. Vajza në fjalë është motra e ish-futbollistit të Drencës, Drilon Dobra i cili tash e një kohë është larguar nga futbolli për shkak të një lëndimi, shkruan ORAinfo. Ajo pak ditë më parë u kthye tek familja e saj, ku...

Edhe Mike Tyson ka disa fjalë për veprimin e Khabibit

Madje edhe Mike Tyson, i njohur për egërsinë e tij në ringun e boksit profesionist të kategorisë së rëndë, ka mbetur i tronditur nga niveli i dhunës dhe kaosit të shkaktuar, kryesisht, jashtë kafazit tetëkëndësh gjatë incidentit të shkaktuar nga Khabib Nurmagomedov pas fitores ndaj Conor McGregorit në meçin “UFC 229” të dielën në mëngjes Ish-kampioni i kategorisë së rëndë...

Milikia e kall në dasëm me veshje tradicionale

Përkrah angazhimeve si kryetare e komunës, Milikije Halimi nuk len pasdore as gazmendet dhe traditat familjare. Ajo ka postuar në Facebook një fotografi me veshje tradicionale nusërie, duke vallëzuar në një dasëm, transmeton Gazeta Lajm. “Kësaj radhe pak më ndryshe me veshje tradicionale”, ka shkruar Halimi

Ja çfarë tha McGregori, pas humbjës

Conor McGregor nuk arriti të rikthehej si kampion në UFC, pasi pësoi humbje nga Khabib Nurmagomedov në meçin e zhvilluar në Las Vegas. Ylli rus i arteve të përziera marciale arriti fitore në raundin e katërt, mirëpo gjithë vëmendjen e mori ajo që ndodhi pas meçit. Khabib defeats McGregor with a neck crank #UFC229 pic.twitter.com/YJKx5xcFkW — Tailgate Sports (@_TailgateSports) October 7, 2018 Incidenti...

Khabib tregon arsyjen: E sulmova ekipin e McGregor sepse ma ofendoi fenë islame

Khabib Nurmagomedov ka thënë se e ka sulmuar ekipin e Conor McGregor pasi fitores në luftën e arteve të përziera marcieale “UFC 229”, sepse irlandezi ia kishte ofenduar fenë, babanë dhe kombësinë. Nurmagomedov e mundi McGregorin në rundin e katërt në meçin e kategorisë së lehtë UFC dhe më pas e kapërceu kafazin tetëkëndësh për ta sulmuar ekipin e...

Pamje që mund ti keni humbur, këto ishin goditjet fatale të Khabib (VIDEO)

Ndeshja e arteve të përziera marciale “UFC 229” mes kampionit të peshave të lehta Khabib Nurmagomedov dhe Conor McGregor ka tërhequr vëmendjen e sportëdashësve nga e gjithë bota. Rusi, Khabib ka qënë dominant ndaj McGRegor pothuajse në të gjithë ndeshjen duke e detyruar irlandezin të dorëzohej në raundin e katërt. Për më tepër ju fotjmë të ndiqni disa video...

Style Hunter

Must Read