fbpx

Fashion Today

MODEL REVEALS HOW SHE FEELS HAPPIER AFTER GOING FROM A SIZE SIX TO A...

A young model, who went from a size six to a 16, has revealed how gaining weight made her love her body again. La’Tecia Thomas, who is originally from Melbourne, confessed that she used to...

Mësohet shifra e transferimit të Higuainit te Milani

Milani dhe Juventusi kanë arritur marrëveshje në vlerë 54 milionë euro për Gonzalo Higuainin, me interesimin e Chelseat për argjentinasin që me sa duket ka marrë fund. Sulmuesi argjentinas duket i gatshëm t’i japë fund...

PAMJE E FRIKSHME: TË LUASH ME KROKODILIN DHE…TA PËSOSH (VIDEO)

Të luash me zjarr, dhe të mos digjesh është e pamundur, thonin të vjetërit, por tani krokodili merr rolin e zjarrit. Tao një mjeshtër cirkuzi 45-vjeçarë, po jepte një spektakël në Taijlandë, por jo...

Ferrari 488 Pista: first drives, specs and release

Ferrari has taken the wraps off its new track-focused 488 Pista supercar, following weeks of leaked images - and it is set to be a direct rival to race-derived models including the Porsche 911...

Style Hunter

Must Read