fbpx

Featured

Featured posts

LAJMI I FUNDIT: Këta janë personat që ndërruan jeetë sot të moshës 20, 21...

Tre persona kanë humbur je tën sot në aks ident të rë nd tra fiku në fshatin Duhël. Vikt imat janë prej moshës 20 deri 23 vjeç. Në këtë aksi dent janë përfshirë një makinë...

Vëllai ynë kërkon ndihmë: Kush jeton jashtë nëse gjeni tableta “contramal.retard 100mg” spo muaj...

Vëllai ynë kërkon ndihmë: Kush jeton jashtë nëse gjeni tableta “contramal.retard 100mg” spo muj te duroj prej dhimbjeve, me ndihmoni Ardian Maraj nuk mund t’i përballojë dhimbjet, ka nevojë urgj*ente për ter*api Shpërndajeni ta ndihmojmë Ardianin Numri...

Autobusi godeet një grua në Çair (FOTO/VIDEO)

Në bulevardin “Hristijan Todorovski Karposh”, para pak çastesh ka ndodhur një aksident I rëndë. Sipas pamjeve të siguruara nga gazeta KOHA, në aksident ka marrë pjesë një autobusë i Transportit Publike –Shkup, me numër...

“Rabija” po shkëlqen, foto e fundit e saj ka marrë mijëra like

Gresa Pallaska është një ndër aktoret më të njohura shqiptare, e që arriti që profesionin e saj ta zhvillojë edhe jashtë kufijve kombëtarë. Në publikun shqiptar u bë e njohur që në paraqitjen e parë...

52 vjeçari Baton Haxhiu kapet “mat” me 4 femra në Panama

Baton Haxhiu, Blendi Fevizu dhe biznesmeni i njohur shqiptar Saimir Mane janë duke i kaluar pushimet në shtetin e largët Panama. Dyshja e njohur e mediave shqiptare kanë ikur nga angazhimet e përditishme për tu...

Serbëve iu hynë frika: Prishtina po përgatit aksione për veriun, duhet të jemi të...

Politikani serb, Milovan Dreçun, thotë se prania e forcave speciale të Policisë së Kosovës në Zubin Potok, është pjesë e përpjekjeve të Prishtinës për të vendosur kontrollin dhe pushtetin në atë pjesë të Republikës...

Merkel: I dua të gjithë shqipëtarët, sepse janë shumë të sjellshëm. E vërtetojnë këta...

Zonja e parë e Gjermanisë flet për shqipëtarët, ku thotë që i dua të gjithë shqipëtarët, sepse janë të sjellshëm. E vërtetojnë këta që jetojnë në Gjermani. Të gjithë e dimë se zonja e parë...

Puthje mes Ermalit dhe Elvanës tek “Dy gisht mjaltë”? Ky është reagimi i Amit

Amarda Toska ka folur lidhur me filmin ku luan Ermal Mamaqi dhe Elvana Gjata. Filmi “Dy gisht mjaltë” ku protagonistë kryesorë janë Ermal Mamaqi dhe Elvana Gjata, së shpejti do të jetë në të gjitha...

Njihuni më mbesën e Vjollca Haxhiut , ajo është një super-femër

Vjollca Haxhiu është një prej këngëtareve më të pëlqyera të muzikës popullore. Ajo është një ndër më të ftuarat të këndojë në dasma, mbrëmje e festa të ndryshme. Përveç që është shumë e angazhuar në profesion,...

Linda Halimi bëhet nënë

Këngëtarja Linda Halimi është bërë nënë për herë të parë. Ajo dhe i dashuri i saj me ngjyrë Davon Edwards, janë bërë prindër të një vajze me emrin Kaimana, njofton Klan Kosova. Lajmin për foshnjën e...