fbpx

Featured

Featured posts

Kënga ”Ushtria e Kosovës”,’çmend’ serbët (Video)

Ditë më parë dyshja e këngëtarëve Meti e Shemi kanë publikuar këngën me titull ‘’Ushtria e Kosovës’’. Muzika e kësaj këngë është punuar nga Don Arbas në studion “Arbasound”, teksti është shkruar nga Roy, ndërkaq...

I hyn në sy një krimb 15 cm i gjatë, do të mahniteni si...

I hyn në sy një krimb 15 cm i gjatë, do të mahniteni si ia largojnë nga syri Videoja e xhirimit të syrit ka kapur momentin kur doktorët hoqën një krimb që kishte hyre...

Një Patriarkë Grek sul*mon me gru*shta një emigrant

Në videon e publikuar më poshtë mund të shihni një Patriark Grek duke gru*shtuar nje emigrant. Një Patriark së bashku me ndihësin e ti që pastronte në Patriarkanën e Kishës Ortodokse Greke, janë kapur nga...

Kirurgu kërkonte para për intervenim, nuk e dinte se pacienti që po luftonte me...

Kirurgu kërkonte para për intervenim, nuk e dinte se pacienti që po luftonte me jetën ishte djali i tij Jeta sjellë histori interesante, ndonjëherë edhe ironike.Por kjo më poshtë do t’iu lë të shtangur. Këtu...

Plumb në kokë vëllait në dasmën e motrës

Duhej të ishte ditë e shënuar për të gjithë familjen, por një pakujdesi e çastit e ka kthyer dasmën në mort. Hasan Koyun po kërcente në dasmën e së motrës në Nidge të Turqisë, kur...

LAJMI FUNDIT: Ska Më Pritje Për Vizë Të Gjermanisë, Tani Të Gjithë Shqiptarët Mund...

LAJMI FUNDIT: Ska Më Pritje Për Vizë Të Gjermanisë, Tani Të Gjithë Shqiptarët Mund Të Punojnë Atje, Ja Detajet…(Video) Në Gjermani numri i vizave të punës për shqiptarë, nga Shqipëria, Kosova, Maqedonia, boshnjakë dhe të...

Berisha ia nxin jetën Thaçit: argat i Serbisë, e ka marrë flamurin për krijimin...

Ish-presidenti dhe ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha, mbrëmë, në emisionin “Opinion”, ka goditur rëndë Hashim Thaçin rreth angazhimeve të këtij të fundit për çështjen e korrigjimit të kufijve. Ai ka thënë se Thaçi duke...

Ja pse shqiptaret e duan Turqishten , Muzika turke ta knaq shpirtin!

Ja pse shqiptaret e duan Turqishten , Muzika turke ta knaq shpirtin ! Ja pse shqiptaret e duan Turqishten , Muzika turke ta knaq shpirtin ! Kete rast ja kujtoj te gjitheve kengen “Mavi...

GAZETA GREKE: Ziadin Sela 230.000 Euro dhe Ali Ahmeti 400.000 Euro morën rryshfet nga...

Gazeta Greke Eleftheri Ora "Trondit serisht opinionin Grek , me publikimin e "listes te dyte" ku jane emrat e shume personave publike ne Shqiperi ,Maqedoni Kosove,Mal I Zi. Ministria e Jashtme Greke...

Trondit Majlinda Kelmendi: Më kanë urdhëruar të më mposhtë një serbe që qeveritarët të…

Ajo në profilin e saj facebook ka treguar se si është urdheruar që të lejojë të mposhtet në një ndeshje që është parashikuar kundër një kundërshtareje Serbe. Ja postimi i saj: Keq e me keq Pas lajmit...