fbpx

Featured

Featured posts

E TMERRSHME/ Shkoi për gjueti, i ati i merr jetën aks/identalisht djalit të tij

E TMERRSHME/ Shkoi për gjueti, i ati i merr jetën aks/identalisht djalit të tij Shënjestër e mirë, por gjueti e gabuar. Një gjuetar nga Rusia qëlloi për vd.ekje djalin e tij 18-vjeçar, të cilin e...

Moment shokues! Shihni këtë video si nëna e dy fëmijëve bie nga kati i...

Ky është momenti tronditës kur një vajzë bie nga ballkoni i katit të 27-të dhe gjen vdekien, teksa humbet ekuilibrin në përpjekje për të bërë një selfie. Vajza 27-vjeçare, e quajtur Sandra Manuela Da Costa...

“Me Bismilah”, Halil Kastrati dhuron 28 shtëpi (FOTO)

Sot, më 28 Nëntor në ditën e Flamurit Kombëtar Hoxhë Halil Kastrati shpërnda 28 çelësa të banesave në Komunën e Prizrenit. Ky Nëntor festiv definitivisht kaloi nën jehonë e veprës së Halili Kastratit. Ky është postimi...

Histori nga jeta/”Vllau po m’thot “Nuk të don kush, na ke mbet në der”...

Vllau po m’thot “Nuk te don kush, na ke mbet ne der” se jom 44 vjecare dhe Zoti ma mori te fejumin nga kjo bote! – Pershendetje per te gjith ju qe jeni ne ket...

Tagg Shokun/Shoqen qe fol palidhje

Viral Girls - te gjitha te drejtat e rezervuara. Ndalohet kopjimi dhe perdorimi i ketij materijali pa lejen tone. Viral Girls - te gjitha te drejtat e rezervuara. Ndalohet kopjimi dhe perdorimi i ketij...

Tanya mbulohet me ferexhe (Video)

Në programet festive në emisionet tona, ajo është parë me një veshje interesante. Ajo ka vendosur një në fytyrën e saj një lloj ferexhe. ndërsa ka veshur një fustan të shkurtër ku njërin kraharor e...

Hajni e bën për spital gruan në Prishtinë

Një grua në Prishtinë ka raportuar se derisa kishte qenë duke e pritur liftin në një objekt banesor, një person i dyshuar i panjohur e kishte goditur në abdomen dhe më pas ja kishte...

MashaAllah/ Diplomimi i një gjenerate të kuranit në turqi (VIDEO)

Qoftë lavdëruar all-llahu me ata, nëse dëshiron all-llahu, ai do të kthehet në islam dhe lavdia e tij. Diplomimi i një gjenerate të ‘ të kuranit në turqi… https://www.facebook.com/zeri.islam4/videos/962590437233999/

Mediat serbe zbulojnë ndihmën që i dha Shqipëria Gruevskit për t’u arratisur

Ndërsa në Maqedoni kërkohet prangosja e tij për të vuajtur dënimin, ish-kryeministri Nikolla Gruevski, ndodhet në Hungari, ku ka kërkuar azil. Mirëpo, mediat serbe kanë shkruar se Gruevski ka kaluar kufirin maqedono-shqiptar me një...

Llapjani bëhet hero, shpëton jetën e një 14 vjeçari në Austri!

Muharrem Behrami nga Podujeva i cili punon dhe vepron në Linz të Austrisë, është bërë hero në këtë shtet. Krejt kjo, pasi që Behrami ka intervenuar për të shpëtuar një 14-vjeçar i cili kishte mbetur...