fbpx

Featured

Featured posts

Çifti përlahen për Aida Docin, ky është reagimi i saj

Aida Doci është njëra këngëtareve e cila veçohet për zërin unik. Këngëtarja njihet më shumë për baladat e saj me tema të ndryshme emocionese. Aida, krahas angazhimeve të shumta që ka është shumë aktive edhe në...

Forca të reja nga Amerika për Kosoven: 200 pajisje ushtarake pritet të vijnë nga...

orca të reja nga Amerika për Kosoven.Forca e Sigurisë së Kosovës, që tashmë është ushtri nuk do të shkojë gjatë dhe do të ketë armatim edhe më të rëndë. Edhe rreth 200 qind pajisje ushtarake...

Lajmi që po pushton mediat botërore: Serbia humbi Kosovën, Vuçiq po përgaditet për njohjen...

Media ndërkombëtare “Aljazeera”i kushton një artikull të veçantë Kosovës ku përfshihet një kronologji e plotë e ngjarjeve që nga heqja me dhunë e autonomisë nga regjimi i Milosheviqit e deri te shpallja e pavarësisë...

Haradinaj: ‘Mërgimtar mos vini nga Serbia.’ (VIDEO)

Haradinaj: ‘Mërgimtar mos vini nga Serbia.’ (VIDEO) Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka folur ditën e sotme për mediat vendore per shtetin e Serbis. Haradinaj iu ka bër thirrje te gjithë mërgimtarëve të mos kalojn nga...

Para ngjarjes Bela i kërkoi rrogën Visar Ganiut, ai thiri njerëz që ta “heshtin”...

TV21 zbulon jozyrtarisht, Valon Bela i ka bërë thirrje kryetarit të Çairit, Visar Ganiut, me të cilin ka kërkuar një takim në Fushë Tophane në Qendrën Tregtare të Princit. Siç njofton televizioni, drejtori për çështje...

Turqia ja mbyllë gojën ERION VELIAS

Gajtë një video pat deklaruar këtë ERIO VELIAJ https://www.facebook.com/tepaekspozuarit/videos/206492446896594/ Por Turqia Pasi humbi gishtat e saj gjatë protestës së banorëve të Astirit para Kuvendit, Ina Nuka më në fund ka mundur t’i rikuperojë gishtat e...

Bela para plag.osjes është takuar me kreun e Çairit?

Sipas informacioneve të siguruara nga TV21, para plag.osjes, Valon Bela është takuar me kryetarin e Çairit Visar Ganiu, përcjell Fakte. Sipas këtyre informacioneve, Bela ka kërkuar përgjigje nga Ganiu pse i është ndërprerë rroga....

Sidri, 3-vjeçari shqiptar me historinë që të therë në shpirt, engjëlli i vogël kërkon...

Sirdi, vogëlushi me sy blu dhe pamje engjëllore, kërkon ndihmën e secilit prej nesh. Sado e vogël të jetë ajo, mund të thotë shumë për prindërit e tij, të cilët po përpiqen me çdo lloj...

Krizë e madhe në Serbi: Mbi 500 milion euro më pak, 2600 biznese shuhen,...

Krizë e madhe në Serbi: Mbi 500 milion euro më pak, 2600 biznese shuhen, afër 20 mijë serbë mbesin papunë Zëvendëskryeministri i Serbisë, Rasim Lajiq thotë se Kosova nuk po reagon ndaj apeleve të Bashkimit...

EKSKLUZIVE – Letra e Donald Trump për Vuçiq: Finalizojeni marrëveshjen me Kosovën, ose në...

EKSKLUZIVE – Letra e Trump për Vuçiq: Finalizojeni marrëveshjen me Kosovën, në të kundërtën do t’i binit ekstremisht pishman Më 18 dhjetor u bë e ditur se presidenti amerikan, Donald Trump, i dërgoi një...