Featured

Featured posts

SI I DETYROJNË SHQIPTARËT NGA SHQIPERIA VAJZAT E TYRE TË LIDHIN KURORË ME SERBIN!...

SI I DETYROJNË SHQIPTARËT NGA SHQIPERIA VAJZAT E TYRE TË LIDHIN KURORË ME SERBIN! (VIDEO SHPERNDAJENI) Një hulumtim që nuk duhet humbur në Serbi e që sjell realitetin e vajzave nga Shqipëria te martuara vitet...

NJIHUNI ME SHQIPTARIN QË ZOTËRON 1 FSHAT TË TËRË PËR VETE! AI THOTË SE...

Nese ne jemi mesuar te kemi miq, fqinj, te shkembehemi me njerez ne rruge apo te jetojme prane familjareve tane, dikush ka preferuar te jetoje per gdo dite i vetem. Behet fjale per 70- vjegarin...

KENGETARJA E BENE NE BREKE NGA FRIKA E QENEVE LIVE NE STUDIO ! (VIDEO...

Kur kengetarja e bene ne breke nga frika e qeneve live ne studio ! Ronela u tremb dhe iu lut Rozës t’i hiqte ndërsa kjo e fundit u çua dhe filloi të luante me ta. “Të...

KOSOVARËT E URINOJNË XHAMINË NË QENDËR TË PRISHTINËS (VIDEO PAMJE)

Xhamia e çarshisë që gjendet përballë Kuvendit të Kosovës, ka mbetur e pafrekuentuar që nga viti 2011 kur u ndalën punimet për restaurim për shkak të një mosmarrëveshjeje Në gjithë këto vjet, aty nuk u...

DIELLI DO TË LIND NGA PERËNDIMI (SHKENCA VËRTETON KURANIN)

Revista amerikane ”Live Science” thekson se poli magnetik i Tokës nuk është aq i fuqishëm sa ka qenë në të kaluarën dhe është dobësuar për dhjetë herë më shumë, kurse ky dobësim ka marrë...

Kjo do të thotë të kesh fat, i iku vdekjes për pak (Video)

Kjo do të thotë të kesh fat, i iku vdekjes për pak (Video) Një video e publikuar në Facebook, shfaq momentin kur një burrë i shpëtoi vdekjes për pak. Burri që ishte duke vozitur një skuter...

DEL NË PUBLIK BISEDA E HASHIM THAQIT DHE ANGELA MERKEL, NDËGJONI CKA I THOT...

Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi sot ka zhvilluar një bisedë telefonike me Kancelaren e Republikës Federale të Gjermanisë, Angela Merkel. Temë kryesore e bisedës ndërmjet presidentit Thaçi dhe kancelares Merkel ishin forcimi i...

DERISA NE MERREMI ME TEMËN E KUFIJVE ME SERBINË, VAJZAT SHQIPTARE VAZHDOJNË T’I TË...

DERISA NE MERREMI ME TEMËN E KUFIJVE ME SERBINË, VAJZAT SHQIPTARE VAZHDOJNË T’I TË MARTOHEN ME SERB /SHPERNDAJENI+ Derisa ne merremi me temën e kufijve me Serbinë, vajzat shqiptare vazhdojnë t’i thyejnë kufijtë me martesat...

Këtë helm e pini çdo ditë – nuk e dini se sa ai ju...

Është e pabesueshme se sa vështirë janë të rrënjosura shprehitë, madje edhe kur e dimë që janë të këqija. Shumica e njerëzve nuk e dinë se cilat janë ato pasoja negative të konsumimit të pijeve...

Fëmija i ‘pushtuar nga xhinnët’? Videoja që po frikëson të gjithë

Fëmija i ‘pushtuar’? Videoja që frikësoi internetin Në pamje të parë ngjan si një skenë e filmit Paranormal Activity. Në videon e frikshme shihet një foshnje që qan teksa hipën me këmbë në anën e shtratit...