Fahriu Balliu: ERDOGANI u vendosë shaminë me zor vajzave në Turqi.
Fahri Balliu ne intervistën qe ka dhëne me poshtë për gazetarin kosovar Baton Haxhiu, sulmon turqit te cilët i shpall aziatik dhe armiq. Fahriu Balliu i njohur ndryshe edhe si Bahri Falliu është një nga personat që e ka djalin deputet dhe në zyrën e Sali Berishës, Mik i ngushtë i Sali Berishës. Fahriu është konvertuar ne katolik sikur Tritan Shehu, një tjetër deputet i PD-se ne Shqipëri, pas rënies ne kontakt me prifterijte e sëmure te Vatikanit.
Ndiqeni videon për më shumë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here