Dita e sotme është tronditur sërish nga një ngjarje e rëndë e cila kësaj radhe ka ndodhur në Kosovë. Vëllai I motrës ka vr*rë me arm* dhëndrin, pasi ishte xheloz se ai tradht*nte motrën e tij.

Pas vr*sjes së tij ai nuk është menduar dy herë edhe është dorëzuar në polici.
Kjo është komunikata e plotë e Policisë shtype rekl,am dhe shiko videon.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here