Të shpeshta janë videot që shohim nga Turqia kur dikush blen akullore dhe nuk mund ta kap atë pasi shitësi manovron bukur me to.
Një rast i tillë i ka ndodhur edhe Miran Ramadanit, krijuesit të famshëm të videove qesharake.

Por, këtë herë, si duket, ai ka arritur ta mashtrojë shitësin.

Ndiqeni videon më poshtë për më shumë.

Edhe po ketij i hasi sharra ne gozhde

Gepostet von Miran Ramadani am Samstag, 1. Dezember 2018

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here