Krijesa misterioze në Prespë, video bën xhiron e botës (VIDEO)

Krijesa misterioze në Prespë, video bën xhiron e botës (VIDEO).Një version europian i përbindëshit të Loch Nessit është filmuar në pjesën shqiptare të Liqenit...

Luftë e ashpër, tigri dhe luani sulmojnë kalin në cirk

Pamje tronditëse janë filmuar gjatë provave në një cirk në veri të Kinës. Drejtuesit e cirkut kishin futur njëkohësisht në kafaz, një tigër, një luan...

VIDEO: Historia e dy mësuesve nga Skrapari që ndërtuan shkollën për...

Dy mësues nga fshatrat e Skraparit iu përveshën punës gjatë verës t’u siguruar nxënësve të zonës, një shkollë të re, ndërsa ia dolën të...

KUSH E RRAHU RAMUSH HARADINAJ, SHIKONI TRIMIN SI KA NGRËN GRUSHTA...

KUSH E RRAHU RAMUSH HARADINAJ, SHIKONI TRIMIN SI KA NGRËN GRUSHTA E BOKSA…/VIDEO E RALLË Pas dy diteve Ramushi më një ushtri të tërë ja...

VIDEO E RRALLE /TROPOJË 1999: BETEJA MES SHQIPTARËVE DHE SERBËVE, SHIKONI...

VIDEO E RRALLE /TROPOJË 1999: BETEJA MES SHQIPTARËVE DHE SERBËVE, SHIKONI SE SI POLICIA, USHTRIA SHQIPTARE LUFTON NATO kishte filluar sulmet ajrore kundër Jugosllavisë, dhe...

Shikoni se në Çfarë vendi martohet ky Çift!

Shikoni se në Çfarë vendi martohet ky Çift! Videoja që u bë bujë në rrjetet sociale e përshkruan atmosferën në të cilën ky Çift festoi...

E pyetën a do ta puthte një plakë për 25 milionë...

E pyetën a do ta puthte një plakë për 25 milionë dollarë, përgjigja e qytetarit është qesharake Përgjigja e këtij qytetari në "Express Morning" do...

Pula mbron zogjtë nga shiu, videoja bëhet hit në internet

Ky është momenti i këndshëm kur një pulë përdorë krahët e saj për t’i mbrojtur zogjtë nga shiu në Indi. Videoja e shpërndarë shumë nëpër...

Mendoi se nuk ishte në transmetim, ja çfarë bëri gazetarja

Mendoi se nuk ishte në transmetim, ja çfarë bëri gazetarja.Të gjithë jemi paksa kurioz se çfarë ndodh prapa kamerave. Megjithatë kjo prezantuese nga Peruja i...

”Shpërthen” kryeministri Haradinaj: Nuk ka bir nane që më thotë mua...

”Shpërthen” kryeministri Haradinaj: Nuk ka bir nane që më thotë mua hajn. Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj ka deklaruar se është i gatshëm...